अर्घाखाँचीमा को कहाँ विजयी ?

Read in 0.0 mintue

अर्घाखाँची ।

जिल्लाका ६१ वटै वडाहरुको मतपरिणाम सार्वजनिक भएका छन् ।

नेकपा एमाले
१. मालारानी–१, दधिराम आचार्य
२. मालारानी–३, दण्ड पाणी पोख्रेल
३. मालारानी–८, नरेन्द्र कुमार बस्नेत
४. मालारानी–७, खड्क प्रसाद भुसाल
५. सन्धिखर्क–२, मोतिजंग रायमाझी
६. छत्रदेव–१, काजीबाबु ज्ञवाली
७. छत्रदेव–२, शंकर प्रसाद पाण्डे
८. छत्रदेव–४, भिमलाल खनाल
९. छत्रदेव–८, भिष्म कुँवर
१०. भुमिकास्थान–९, खेम राज चुँदाली
११. भुमिकास्थान–१०, खगेश्वर पन्थी
१२. पाणिनी–४, हरी प्रसाद घिमिरे
१३, पाणिनी–५, इन्द्रमणी घिमिरे
१४. पाणिनी–७, गुनाखर अधिकारी
१५. पाणिनी–८, रोम बहादुर पाण्डे क्षेत्री
१६. शितगंगा–१३, दुर्गा बहादुर बि.सी
१७. मालारानी–६, नारायण अर्याल
१८. मालारानी–४, विष्णु पोख्रेल
१९. मालारानी–५, तिलक मिश्र
२०. छत्रदेव–३, तेज प्रसाद खनाल
२१. सन्धिखर्क–९, पदम बहादुर भुसाल
२२. भुमिकास्थान–७, रामचन्द्र ढुङ्गाना
२३. भुमिकास्थान–६, प्रेम नारायण बेल्वासे(
२४. सितगंगा–१०, केशव प्रसाद वेल्वासे
२५. सितगंगा–११, नवराज भुसाल
२६. सितगंगा–९, भिम बहादुर खत्री क्षेत्री
२७. सन्धिखर्क–६, श्रीधर महत्रा क्षेत्री
२८. सन्धिखर्क–७, चुरा बहादुर के.सी
२९. सितगंगा–६, ऋषि बहादुर रेश्मी
३०. सितगंगा–७, देवि राम घिमिरे(

नेपाली कांग्रेस ( गठबंधन )

१. सन्धिखर्क–१, माधव श्रेष्ठ
२. सन्धिखर्क–१२, नारायण खड्का
३. सन्धिखर्क–३, जम्शेर मियाँ
४. सन्धिखर्क–११, चेत नारायण आचार्य
५. छत्रदेव–५, बालकृष्ण पोखरेल
६. भुमिकास्थान–१, गोपाल प्रसाद खनाल
७. सितगंगा–१, मान बहादुर सिंजापती
८. पाणिनी–१, कमल प्रसाद पोखरेल
९. पाणिनी २, चन्द्रकान्त पौडेल
१०. पाणिनी–३, युवराज ज्ञवाली
११. पाणिनी–६, कृष्ण प्रसाद पौडेल
१२. शितगङ्गा–१४, दामोदर न्यौपाने
१३. भुमिकास्थान–८, राज कुमार श्रेष्ठ
१४. छत्रदेव–६, कमल पौडेल
१५. छत्रदेव–७, नारायण प्रसाद पाण्डे
१६. सन्धिखर्क–४, कृष्ण प्रसाद श्रेष्ठ
१७. सन्धिखर्क–५, ऋषव अधिकारी
१८. सितगंगा–३, चिन्तराज अधिकारी
१९. सितगंगा–२, राम बहादुर गोर्खा क्षेत्री
२० भुमिकास्थान–५, जय गोपाल श्रेष्ठ
२१. सन्धिखर्क–८, हुम प्रसाद बन्जाडे
२२. सितगंगा–४, दामोदर अधिकारी
२३. सितगंगा–५, चन्द्र मणि बेल्बासे

माओवादी केन्द्र ( गठबंधन )
१. मालारानी–२, योगेन्द्रनाथ भुसाल
२. मालारानी–९, महेन्द्रबाबु खनाल
३. सन्धिखर्क–१०, मोहन ठकुरी
४. सितगंगा–८, रुक बहादुर आले मगर

राष्ट्रिय जनमोर्चा ( गठबंधन )
१. भुमिकास्थान–२, बुद्धि बहादुर थापा क्षेत्री
२. भुमिकास्थान–३, कृष्ण प्रसाद बन्जाडे
३. भुमिकास्थान–४, बाबुराम सुनार

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
  • खुसी (0%)
  • दुःखी (0%)
  • अचम्मित (0%)
  • हाँस्यास्पद (0%)
  • आक्रोशित (0%)
टिप्पणी

लोकप्रिय

सामाजिक संजाल

भर्खरै

छुटाउनुभयो कि ?